KONST / Litografier / Färglitografi 8181340
nr 818 1340
Färglitografi
Dali, onumrerad, osignerad, motivets mått: 69x53, glas saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:57:58
300 kr
400 kr
500 kr